Blog
Podcast dietetyczny

Rusza mój podcast dietetyczny!

Robienie nowych rzeczy jest równie fascynujące, co stresujące. Podążam jednak za zasadą „Bój się i rób” – więc robię! Edukacja Dietetyczna to mój podcast dietetyczny, w którym będę poruszać tematy związane z dietą i szeroko pojętym zdrowiem. Więcej o tym przedsięwzięciu poniżej i… w moim pierwszym nagraniu.

 

Podcasty – co to za twory i dlaczego się na nie zdecydowałam?

Z jednej strony podcasty w Polsce regularnie zyskują na popularności, a z drugiej wciąż wiele osób nie wie o tym, czym one są. Spieszę więc z wyjaśnieniem – w końcu skoro zachęcę Cię do ich śledzenia, musisz wiedzieć, na co się piszesz. 

Podcast to z definicji typ dźwiękowej lub filmowej publikacji, która cyklicznie pojawia się w internecie. Podkasty – bo z taką pisownią również się spotkasz – mogą przyjmować formę iście serialową i dzielić się na sezony. Są nagrywane zarówno solo, jak i z zaproszonymi gośćmi, i w zależności od przyjętej konwencji czy po prostu stopnia zażyłości między rozmówcami, mogą bardziej przypominać wywiady lub pogaduszki.

Dlaczego ja zdecydowałam się nagrywać mój podcast o zdrowiu, diecie i jedzeniu? Odpowiadam na to pytanie w krótkiej zapowiedzi, do której odsłuchania Cię zapraszam.

Gdzie znajdziesz mój podcast dietetyczny?

Jest kilka miejsc, w których możesz odsłuchać moich dietetycznych audycji:

Kolejne nagrania będą pojawiały się w każdy poniedziałek – tak na osłodzenie wszystkim tego ciężkiego dla nas wszystkich dnia po weekendzie 😉

Na koniec najważniejsza rzecz, którą musisz wiedzieć: jeśli Ci się spodoba, nie będę miała nic przeciwko temu, byś podzielił się tym znaleziskiem z innymi. Serio! 🙂 

 

 

1 komentarz

  1. Artur
    28/11/2022 at 09:58 · Odpowiedz

    Super wpis

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *